PŘIHLÁŠENÍ




REKLAMA


reklama

Komu ve školství je možno určovat platový tarif v rozpětí?

Možnost stanovení platového tarifu v rozpětí je výjimkou ze zásady, že platový tarif je zaměstnanci stanoven zařazením do platové třídy a určením platového stupně. V případech určených v § 6 nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, je možné určit platový tarif v rámci rozpětí stanoveného nejnižším a nejvyšším platovým stupněm dané platové třídy. Ve školství lze uplatnit ustanovení § 6 odst. 1 nařízení vlády č. 564/2006 Sb.,

Chcete si přečíst celý článek? Stačí provést registraci, ke které automaticky dostanete 7 dní předplatného na uvítanou zcela zdarma! Přístup ke všem článkům si po vypršení registračního dárku můžete obnovit zakoupením ročního elektronického předplatného pomocí objednávkového formuláře.